Rumani, kryetari i bashkisė vesh qytetin me uniformė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rumani, kryetari i bashkisė vesh qytetin me uniformė

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 25, 2008 9:57 am

Rumani - Vizitorėt e njė qyteti rumun ndoshta mendojnė se kanė hyrė nė njė zonė lufte, pasi kryetari i bashkisė sė vendit u ka falur uniforma taksapaguesve. Kryetari i bashkisė sė Bustuchin, Ioan Ciocea thotė: “Lexova nė gazetė se ushtria kishte me mijėra uniforma qė s’i donte dhe kishin nė plan t’i digjnin. Atėherė i kėrkova t’ia jepja njerėzve tė kėtij qyteti, pasi nuk kanė shumė para. “Uniformat janė tė cilėsisė sė mirė dhe do tė zgjasin me vite. U dhashė ēdo familjeje nė qytet 2 mijė kapele, 4 mijė kėmisha, 2500 uniforma vere dhe 2500 uniforma dimri.
------------------------------
avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi