Emri Juaj@forumishqip.net!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Emri Juaj@forumishqip.net!

Mesazh nga toniweb prej Thu Jul 17, 2008 7:50 pm

Pershendetje!
Tashme jemi ne gjendje te ofrojme sherbimin e fundit pra keni mundesine te keni email tuaj si per shembull: EMRI JUAJ@forumishqip.net sherbim i ofruar nga Hotmail me ane te seciles ju mund te keni Email tuaj me nje hapesire prej 5 GB me te gjithe sherbimet qe Hotmail ofron dhe me mundesine qe ju te perdorni adresen tuaj edhe per Messenger, pra te perdorni EMRI JUAJ@forumishqip.net si Messenger(ESHTE E PROVUAR DHE FUNKSIONON SHUME MIRE!)
Per c'do pa qartesi ju mirpresim! :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi