SHBA / Tė burgosurit arratisen, shembet taraca, rrėzohen nė zyrėn e sherifit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA / Tė burgosurit arratisen, shembet taraca, rrėzohen nė zyrėn e sherifit

Mesazh nga toniweb prej Thu Jul 03, 2008 9:50 am

Dy tė burgosur nė arrati nuk patėn fat kėtė herė, duke qenė se ndėrsa kalonin nė taracė ajo shembet dhe bien fiks e nė zyrėn e sherifit, i cili nuk i besoi syve me atė qė pa. Autoritetet nė Teksas thonė se njė 17-vjeēar, Jesus Albert Suarez Chavez dhe 22-vjeēari Roman Orozco Martinez u pėrpoqėn mė kot tė arratiseshin pėrmes tubave tė ajrosjes nė orėt e para tė mėngjesit. Njė prej tė burgosurve shkel “nė dėrrasė tė kalbur” dhe pėrballet me sherifin qė kujtonte se tė dėnuarit i kishte mbyllur prapa hekurave. Chavez dhe Martinez akuzohet pėr grabitje tė njė automjeti, rezistim arresti, sulm ndaj njė qytetari dhe pėr kėrcėnime terroriste.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi