Australi / Nxjerr jetėn nė ankand, 1 milionė dollarė oferta mė e lartė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Australi / Nxjerr jetėn nė ankand, 1 milionė dollarė oferta mė e lartė

Mesazh nga toniweb prej Thu Jul 03, 2008 9:49 am

Njė britanik i divorcuar kėrkon tė ndryshojė jetė dhe mendon se duket shitur jetėn e tashme dhe duke blerė njė tė re do tė jetė mė i lumtur. Pas ndarjes me gruan ai ka nxjerrė jetėn nė internet; oferta mė e vogėl ėshtė 185 mijė paund. Ian Usher, nga Darlington, i cili emigroi nė Australi gjashtė vite mė parė kėrkon tė shesė shtėpinė, miqtė dhe punėn nė adresėn e ankandit “online” nė internet, “eBay”. 44-vjeēari nuk priste tė bėhej kaq i famshėm disa muaj mė parė, por kjo ide po fillon t’i pėlqejė, duke qenė se ka pasur njė ofertė 1 milionė dollarė.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi