Arrestohen 18 police, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Arrestohen 18 police, mburreshin nė lagje se sa tė fortė ishin

Mesazh nga toniweb prej Thu Jul 03, 2008 9:48 am

18 policė janė arrestuar se mburreshin sa tė fortė ishin. Entuziazmi dhe siguria nė vetvete i ēuan deri atje sa tė shkruajnė nė internet bėmat e tyre se si kanė pėrplasur makina dhe si kanė goditur kėmbėsorė. Ata madje kanė postuar nė internet foto me patrullat e policisė tė pėrplasura nė shtylla elektrike dhe pemė tė rrėzuara. Policėt e rajonit “Metropolitan Police” kanė bėrė shaka duke thėnė si kanė lėnduar kėmbėsorė dhe se nuk i jepnin llogari askujt. Njėri prej policėve shkruan: “I bėra njė nder. Nė moshėn 82-vjeēare askush s’duhet tė qėndrojė nė rrugė, dhe jo mė tė kalojė me dritėn e gjelbėr nė rrugėn e njė makine tė pafajshme policie”. Njė tjetėr shkruan: “Pėrplasa njė tė dehur dhe ēfarė mė bėnė? Mė dhanė 3 muaj pushim”.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi