Ishte Kohe per Dashuri (2004)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ishte Kohe per Dashuri (2004)

Mesazh nga MarsW prej Tue May 22, 2012 3:53 pm

Ishte kohe pėr Dashuri ėshtė njė film prodhim i "RTSH" dhe "VEDIS +" nė bashkėpunim me "SUPERS SONIC RECORDS" nė vitin 2004. Ėshtė njė film qė ka tematike aktualitetin shqiptar. Flori ėshtė njė djalė i ri qė jeton nė tirane me familjen e tij. Si ēdo njeri ai ka shume plane pėr te ardhmen e tij. Ai lidhet me njė vajze qė quhet Ada e cila punon nė njė radio private. Diku ėshtė njė ish-boksier i cili do te stervise Florin. Flori udhėton nė Greqi me ėndrrėn e tij por pėrfundon krejt ndryshe. Ai udhėton drejt Italisė ku zhublon se kishte rene prej e njė rrjeti trafikantesh. Kėshtu ai prish lidhjen me Adan. Me pas futet nė rrjetin e Mafias. Kjo ėshtė njė drame e vėrtete shqiptare me emocione te forta ku pasqyrohen dhimbjet e pėrditshme.

Lozin Aktoret :
Arben Derhemi, Ciljeta Xhilaga, Robert Ndrenika, Arta Mucaj, Pavlina Mani, Valbona Imami

*Shiko nė:PutLocker

*Shiko nė:SockShare

*Shiko nė:OVFile

*Shiko nė:NOsVideo


*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:Filefactory

*Shkarko Nga:Uploaded


marre nga http://www.filmashqip.info/kinemaja-shqiptare/ishte-kohe-per-dashuri-2004

------------------------------
avatar
MarsW
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 14/05/1990
Mosha Mosha : 28
Vendodhja Vendodhja : TIRANE
Hobet Hobet : Noti
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi