KERKESE PENALE PYETJA E DESHMIMTARIT DHE EKSPERTVE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KERKESE PENALE PYETJA E DESHMIMTARIT DHE EKSPERTVE

Mesazh nga Asistente prej Wed Sep 14, 2011 12:43 pm

Nr. /P.Prot. Tiranė, mė . .

KĖRKESĖ

KĖRKUES : ……………………………………..

OBJEKTI : Kėrkohet pyetja e dėshmimtarėve dhe ekspertėve sipas listės.

BAZA LIGJORE : Neni 337 i K. Pr. Penale


DREJTUAR: Gjykatės sė Rrethit gjyqėsor ..............

I nderuar z. Gjyqtar,
Sa mė sipėr si dhe nė bazė tė nenit 337 tė K. Pr. Penale,

Kėrkoj;
• Caktimin nga ana e juaj tė shpenzimeve dhe dėmit qė duhet tė paguaj i dėmtuari
KĖRKUES: .............................
Pėrfaqėsuar prokurė nga,


Kjo kėrkesė u depozitua nė sekretarinė e gjykatės pesė ditė para datės sė gjykimit.

------------------------------
avatar
Asistente
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Aries Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 36
Ditelindja Ditelindja : 12/04/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Hobet Hobet : :)
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 78
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 04/07/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi