Pasaportat e reja, Nishani: Shpėrndarja nė vitin 2009

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pasaportat e reja, Nishani: Shpėrndarja nė vitin 2009

Mesazh nga toniweb prej Thu Jun 12, 2008 9:55 am

Fillimi I vitit 2009 duket se do tė jetė edhe afati I fundit qė qeveria shqiptare ka vendosur pėr tė nisur shpėrndarjen e kartave tė identiteti dhe pasaportave biometrike. Nė Komisionin e Sigurisė Kombėtare ministri I Brendshėm Bujar Nishani deklaroi se ky ėshtė fillimi i procesit tė shpėrndarjes sė dokumenteve si njė nga kushtet pėr anėtarėsim nė BE.
Gjithashtu Nishani ka deklaruar se me shpėrndarjen e pasaportave tė reja do tė plotėsohet edhe njė standard i rėndėsishėm i zgjedhjeve nė vend. Po kėshtu pasaportat biometrike janė njė kusht i rėndėsishėm edhe pėr lehtėsimin e lėvizjes sė shqiptarėve.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi