Aplikime Per Moderatore!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Mon Jun 09, 2008 4:34 pm

Jeni te ftuar te shkruani ne kete teme nese deshironi te beheni pjese e stafit te Forumit Shqip dhe te jepni kontributin tuaj ne kete komunitet virtual si Moderator.


Kriteret per Moderatoret:

Te jeni i/e moshes +18 vjec
Te jeni frekuentues te rregullt te forumit
Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja
Te keni njohuri mbi larmine qe permbeledh nenforumi
Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit
Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla
Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale


Te gjitha aplikimet do te vezhgohen nga ToniWeb dhe do te zgjidhen ato qe me se mirti plotesojne kriteret e siperpermendura.

Cfare te shkruaj ne aplikim?
-Cilin nenforum keni deshire te moderoni.
-Mund te shkruani edhe informacjone shtese si ato personale etj!

MENYRA E DYTE ESHTE TE SHKONI TEK "Grupet e Anėtarėve" DHE TE KERKONI ANTARSIM TEK GRUPI QE DESHIRONI TE MERRNI PJESE!

JU MIRPRESIM...
ME RRESPEKT ToniWeb!
------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Mon Apr 06, 2009 8:17 pm, edituar 2 herė gjithsej

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga slimshady prej Fri Jul 18, 2008 1:32 pm

Ciao toni!
Une jam i mendimit qe i plotesoj kushtet e duhura per Moderator dhe kerkoj te behem moderator tek forumi: video Musikore te huaja,Galeria Fotografike!
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 28
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Fri Jul 18, 2008 1:57 pm

Ok slimshady te dergova nje pm dhe je vendosur ne prove si moderator tek forumet e kerkuara!
Suksese Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga mozaa prej Thu Apr 02, 2009 11:07 pm

Nuk po aplikoj,por ju falenderoj qe me ndrruat ngjyren e nick-ut! :s:
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga oliinter prej Mon Apr 06, 2009 6:03 pm

dua te behem moderator tek temat e futbollit.

thanks
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Mon Apr 06, 2009 7:27 pm

oK oliinter,KERKESEN TENDE E E MORRA PARASYSH DHE TE THEM TE DREJTEN TEK FTUBOLLI DUHET NJE MODERATOR POR DUHET TE KALOJNE DISA DITE DHE TE BESH DISA POSTIME QE TE KEM MUNDESINE TE VELERSOJ!
ME PAS DO TE NJOFTOJ UNE OK?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga oliinter prej Tue Apr 07, 2009 5:28 am

ok ne rregull te kuptova.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga ketrusha prej Sat Apr 11, 2009 5:19 pm

t vafte mbare puna si moderator ty siper Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga oliinter prej Sat Apr 11, 2009 10:42 pm

faleminderit edhe juve ju shkoft mbare kolege.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga AL_00 prej Fri May 08, 2009 10:48 am

prsh tono po bej edhe un nje kerkes per moderator kam deshir te jem ne zonat me te veshtira nese do te shikosh aftesit e mija mund te shkosh te forumi www.bisedoj.com edhe te shikosh cfare aftesija kam per forum flm per mire kuptimin ne forum www.bisedoj.com jam me (nic)(AL_00)
------------------------------
avatar
AL_00
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 20/09/1989
Mosha Mosha : 28
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Fri May 08, 2009 12:07 pm

Pershendetje bisedoj-forum.com ose AL_00!
Kerkesen tende per tu bere moderator i forumit dhe pjese e stafit drejtues e kam marre ne konsiderate por do te lutesha qe te beje nje prezantim ne forum dhe te ishe pak me aktiv ne forum pasi eshte nje kusht minimal per tu ber pjese e stafit,gjithashtu do te kerkoja te dija cilet forume deshiron te moderosh?

ciao Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga AL_00 prej Fri May 08, 2009 2:38 pm

sa per te cen aktiv tono te thash edhe nje here shiko pak ne forumin bisedoj.com sa aktiv jam edhe cfare nr potimesh kam

edhe per moderimin dua nje pjese me te rendesishem te forumi edhe me te veshtirin nese ka mundesi gjithmon edhe pastaj shikom sa i afte jam flm per mire kuptimin
------------------------------
avatar
AL_00
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 20/09/1989
Mosha Mosha : 28
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Thu Jun 04, 2009 4:47 pm

PO PRES TE SHOH SA AFTESI KE PO PAS MESAZHIT QE BERE U ZHDUKE FARE Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 5:11 pm

Un nuk dua te aplikoj per moderator,,,por desha te u them ketyre qe aplikojn per moderator,,,qe postin e moderatorit nuk duhet ta shikosh si nje post oficeri kunder njerzve qe mund te ken mendime dhe bindje te ndryshme nga ato te tuat,,dhe per te qen moderator i nje forumi,,,nuk mjafton vetem sepse ke qen moderator ne nje forum tjeter,,,por duhet te jesh aktiv ne kte forum,,,,nje moderator i nje forumi tjeter,,,i humb kti forumi identitetin e vet,,,ky forum duhet te krijoj stafin e ti me antaret me te mir te kti forumi,,dhe jo te forumeve tjera,,dhe mundesisht antaret e kti forumi qe behen moderator,,,te jen te gatshem ta pranojn shkarkimin e tyre,,nese shkelin mbi te drejtat e antarve,,,qoft kjo edhe pa dashje.
------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga Shitsi nė Fri Jun 12, 2009 5:13 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Fri Jun 12, 2009 8:17 pm

Shitsi shkruajti:Un nuk dua te aplikoj per moderator,,,por desha te u them ketyre qe aplikojn per moderator,,,qe postin e moderatorit nuk duhet ta shikosh si nje post oficeri kunder njerzve qe mund te ken mendime dhe bindje te ndryshme nga ato te tuat,,dhe per te qen moderator i nje forumi,,,nuk mjafton vetem sepse ke qen moderator ne nje forum tjeter,,,por duhet te jesh aktiv ne kte forum,,,,nje moderator i nje forumi tjeter,,,i humb kti forumi identitetin e vet,,,ky forum duhet te krijoj stafin e ti me antaret me te mir te kti forumi,,dhe jo te forumeve tjera,,dhe mundesisht antaret e kti forumi qe behen moderator,,,te jen te gatshem ta pranojn shkarkimin e tyre,,nese shkelin mbi te drejtat e antarve,,,qoft kjo edhe pa dashje.

OK Shitsi pranesa juaj u pranua, per me teper do komunikojme ne mesazh privat!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga armand23 prej Sun Feb 07, 2010 4:38 pm

pershendetje dua te behem moderator ne neforumin e informatikes..
sa per prove dhe vleresim nuk besoj se duhet duke pare punen time prej 2 ditesh....
me repsekt Armand
------------------------------
avatar
armand23
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 20
Ditelindja Ditelindja : 23/01/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : pc service. hardwere ,softwere ,,,music, programs ,
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Sun Feb 07, 2010 5:10 pm

Ok Armand kerkesa juaj u pranua!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga Rebeli prej Fri Feb 12, 2010 8:21 pm

Edhe une i plotesoj kushtet per moderatore dhe kam njohuri rreth punes se moderimit.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Fri Feb 12, 2010 9:56 pm

Rebeli shkruajti:Edhe une i plotesoj kushtet per moderatore dhe kam njohuri rreth punes se moderimit.

Cfare te shkruaj ne aplikim?
-Cilin nenforum keni deshire te moderoni.

Duhet te specifikosh forumin qe deshiron dhe ke aftesi te moderosh!!!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga Rebeli prej Sat Feb 13, 2010 6:41 am

Humor dhe Barcoleta, megjithate edhe ndonje tjeter qe ka nevoje per moderatore mund te e marr persiper
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Sun Feb 14, 2010 11:23 am

OK KERKESA JUAJ U PRANUA!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga Rebeli prej Sun Feb 14, 2010 11:27 am

Faleminderit. Do te perkujdesem per ate forum.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga legjenda3 prej Sun May 06, 2012 9:48 pm

une kandidoj rubrike politike moderator
------------------------------
avatar
legjenda3
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6
Ditelindja Ditelindja : 18/11/1982
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : tetova
Hobet Hobet : MJESHTER
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 16
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga toniweb prej Mon May 07, 2012 5:18 pm

ok kerkesa juaj u pranua!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aplikime Per Moderatore!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi