Fjalore ME CD-ROM (SHQ↔SHQ,SHQ↔IT,SHQ↔FRA,SHQ↔GJER,SHQ↔ANG)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fjalore ME CD-ROM (SHQ↔SHQ,SHQ↔IT,SHQ↔FRA,SHQ↔GJER,SHQ↔ANG)

Mesazh nga almal prej Thu Sep 02, 2010 5:01 pm

PERSHENDETJE TE GJITHVE,
DINI NESE KA NE SHITJE FJALORE QE JAN DHE ME CD-ROM PER KETO GJUHE:
SHQIP-SHQIP,SHQIP↔ITALISHT,SHQIP↔FRENGJISHT,SHQIP↔GJERMANISHT,SHQIP-ANGLISHT.
NESE DINI JU LUTEM MUNDE TE ME THONI SE NE ĒFARĖ BIBLIOTEKE MUNDE TI GJEJ, OSE EMRIN E AUTORVE(SHTEPIS BOTUESE).

FALENDEROJ TE GJITH ATA QE DO ME JAPIN INFORMACIONE PER FJALORET.
------------------------------
avatar
almal
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 15/04/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Hobet Hobet : te pergjithshmr
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi