Me te pasurit e internetit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me te pasurit e internetit

Mesazh nga Visi prej Mon Jul 12, 2010 3:05 pm

Ata duke klikuar ne tastiere kane fituar dhe jane bere milionere. E perbashketa e te gjithe ketyre eshte se te gjithe jane te rinje. Ja lista dhe pasuria e atyre te cilet ne saje te programeve dhe webfaqeve te tyre kane arritur te futen ne listen e biznesmeneve me te pasur ne bote.
1. GOOGLE: LARRY PAGE, SERGEY BRiN 18.5 MILIARDE DOLLARE2. FACEBOOK: MARK ZUCKERBERG, 23 VJEC, 700 MILIONE DOLLARE


3. RUNESCAPE: ANDREW GOWER, 28 VJEC, 650 MILIONE DOLLARE


4. MOZILLA: BLAKE ROSS DHE DAVID HYATT, 22 VJEC, 120 MILIONE DOLLARE

5. YOUTUBE: CHAD HURLEY, 30 VJEC, 85 MILIONE DOLLARE


------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi