Konkursi per noter

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Konkursi per noter

Mesazh nga Linda prej Mon Jun 07, 2010 4:29 pm

Pershendetje,

Kam mbaruar juridikun dhe masterin e ligjit tregtar nderkombetar ne Britani dhe kam qejf te behem notere ne Shqiperi. Lexova nenet e duhura dhe mora vesh per konkursin qe duhet te besh per tu bere notere. Mund te me thoje njeri se ku gjendet materiali qe duhet te mesoj per kete konkurs.

Falemiderit

Linda
------------------------------
avatar
Linda
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 10/02/1982
Mosha Mosha : 36
Vendodhja Vendodhja : Scotland
Hobet Hobet : Reading.
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 07/06/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi