Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga ELIE prej Thu Jun 05, 2008 11:55 pm

Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

PSE ???
------------------------------
avatar
ELIE
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Ditelindja Ditelindja : 05/06/1980
Mosha Mosha : 37
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga edo prej Sun Dec 21, 2008 10:00 am

fv shkruajti:Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

PSE ???
Sepse qytetaret e mbajne veten per me te zgjuar dhe me intelekt.
Dhe natyrisht te kene ke te shajne
------------------------------
avatar
edo
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Ditelindja Ditelindja : 30/07/1966
Mosha Mosha : 51
Vendodhja Vendodhja : athine
Hobet Hobet : sporti muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga ketrusha prej Thu Mar 19, 2009 1:46 pm

ne fakt une s kam problem ne eshte katundar apo qytetar..fakti qe bejne kete dallim eshte se jetojne ne katunde ku dhe jetesa nuk eshte aq e mire sa ne qytet...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga tirolezi prej Sat Jan 02, 2010 12:22 pm

KATUNDARE ME 7 LEKURE ...QYTETARE NUK BEHESH KURRE
------------------------------
avatar
tirolezi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : ITALI MER DAK
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 8
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga andrea1 prej Wed Apr 14, 2010 6:52 pm

sepse kur vete ne qytet katundari i ka kepucet akoma me balten e fshatit
------------------------------
avatar
andrea1
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 02/07/1975
Mosha Mosha : 42
Vendodhja Vendodhja : greqi
Hobet Hobet : LOJRAT
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 09/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi