Alarm Bombe fallso ne Amsterdam!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Alarm Bombe fallso ne Amsterdam!

Mesazh nga toniweb prej Wed May 05, 2010 1:50 pm

Nje person bertet se dikush ka vene nje bombe dhe kaq mjafton per te perhapur panikun ne nje ceremoni qe po zhvillohej ne Amsterdam!

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi