A Krijon problem feja ne dashuri??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ELIE prej Thu Jun 05, 2008 11:52 pm

Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti qč jan tč njč kombi dhe kan dy feje tč ndryshme si do tč reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast... pershendes te gjith.
------------------------------
avatar
ELIE
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 21
Ditelindja Ditelindja : 05/06/1980
Mosha Mosha : 38
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga artan1974alb prej Tue Jun 10, 2008 6:02 am

Pershendetje..fv.. Kjo teme nuk eshte banale,megjithate mendimi im eshte: mjafton vetem qe te jete dashuri e sinqerte midis tyre. Se ne kete kohe qe jetojme ne nuk e respektojme tamam fene,sic respektohej vite me pare. Por edhe atehre ndodhte kjo dashuri dhe e lidhnin jeten me njeri-tjetrin. Ky eshte mendimi im pastaj ndodh edhe sot qe ndonje person mundohet te krijojne probleme per ndarje ne rast se nuk eshte pyejtja mes te te dashuruarve....kaq di!!! Respekte...Artan1974alb....
------------------------------
avatar
artan1974alb
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 10/04/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : oslo norway
Hobet Hobet : miqesia,dashuria dhe argetimi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://picasaweb.google.com/artan1974alb/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 01, 2009 11:41 am

[url][/url] kur nje dashuri eshte shum e fort aty nuk mund te hy as feja as familja ....etj nese ti e don edhe te don nuk ke pse ta shikosh vetem ate qe e ka fejen ndryshe nga ti une them se askush nuk do ta kaloj jeten me te perpos teje edhe vetem ti
do ta shohesh se aa o mir edhe se sa do tja dilesh mban per mua nuk ka problem feja ehe pse per familjen time shum po une e di edhe do ta di qe kur te me vo ndonjehere ku qast qe te vendos do te vendos zgjedhjen e duhur e ajo do te tjete me e mir per mua .......
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ketrusha prej Sat Feb 21, 2009 8:37 pm

per menimin tim nuk ka te beje fare feja..njeriun nuk e ben feja..
------------------------------
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi