taksisti me pijanecin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

taksisti me pijanecin

Mesazh nga slimshady prej Sun Jun 01, 2008 1:38 pm

nje pijanec del nga bari ku po pinte dhe therret nje taxi.taxi taxi .taksisti e shef dhe ngaqe i vjen keq vete dhe e merr e i thote."per ku je ku do te vesh"?i pergjigjet pijaneci:"Me co ne Sauk".e mire e con taksisti ne sauk e duke u afruar pijaneci hap deren e zbret nga makina.taksisti i thote:"me falni zoteri po leket ku i keni".Pijancei i pergjigjet:"po ti o budalla je une po te kisha leke rrija pija akoma nuk kthehesha ne shtepi"
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: taksisti me pijanecin

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:21 pm

hahahahhahahahhahahahhahahahhaha qekjo ke e qart hahaha
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: taksisti me pijanecin

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:22 pm

hahahahhahahahhahahahhahahahhaha qekjo ke e qart hahaha
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: taksisti me pijanecin

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi