Se shpejti Facebook do ta dije ku gjendeni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Se shpejti Facebook do ta dije ku gjendeni

Mesazh nga Visi prej Fri Mar 12, 2010 8:16 pm
Edhe tabori i rrjetit pėr shoqėrim online Facebook ka marrė vendim pėr implementimin e shėrbimit pėr lokacione gjeografike nė kuadėr tė shėrbimit tė vet. Me fjalė tjera, Facebook do t’u mundėsojė qė sė bashku me ndryshimet e statusit “tė reklamoni” edhe lokacionin tuaj tė momentit. Kjo shtojė shfrytėzuesve do t’u aktivizohet gjatė muajve qė vijnė.
Qysh prej muajit tė ardhshėm diē mė shumė se 400 milionė pėrdorues tė rrjetit Facebook do tė mund tė shfrytėzojnė kėtė shėrbim tė ri. Shtojca e lokacionit gjeografik do t’u mundėsojė pėrdoruesve tė cilėt duan tė publikojnė automatikisht vendin e tyre momental.
Facebook ka qenė duke e zhvilluar shtojcėn e tij mė tė re pėr njė vit rresht, e deri mė tani nuk kanė dalė publikisht pa qenė tė sigurt se ėshtė i kryer dhe i gatshėm pėr pėrdorim.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi