Rezi kėrkon mė tepėr kujdes nga Jetmiri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rezi kėrkon mė tepėr kujdes nga Jetmiri

Mesazh nga Visi prej Fri Mar 12, 2010 8:12 pmNdėrkohė qė atmosfera e festės mbizotėron akoma nė shtėpi, Bertina gjen njė moment pėr tė ndarė diēka me Erionin dhe i thotė se ai po distancohet shumė nga ajo kėto kohė, por mė parė ai gjente gjithmonė kohė pėr tė folur me tė. Erioni mundohet tė shfajėsohet dhe thotė se nuk ėshtė e vėrtetė.
Mė pas Rezi dhe Jetmiri janė distancuar nga tė tjerėt dhe ajo shprehet se nuk duhet tė bėjnė mė lojė, por Jetmiri i pėrgjigjet qė kanė kohė pė t’a bėrė kėtė dhe lojrat nuk mund t’i ndalojė tani. Ai i thotė qė Rezi duhet ta lejojė tė nxjerrė nė pah ato qė ka dhe ajo pohon se e di qė ai ka lojėn primare. Miri shprehet se ata tė dy nuk mund tė rrinė gjithė ditėn pa thėnė asgjė, por ai do tė flasė me tė gjithė nga njė gjė. Rezi i thotė qė ajo nuk i kėrkon qė tė flasė vetėm me tė, por gjithsesi ka nevojė qė Miri t’i ndodhet afėr kur ajo do tė bisedojė diēka. Ai i thotė qė ajo duhet t’a thėrrasė kur ka diēka pėr tė folur, por Rezi i pėrgjigjet qė nuk ka pse t’a bėjė ajo kėtė gjė, ndėrkohė qė Miri duhet t’a kuptojė vetė se kur ka nevojė ajo pėr tė, ashtu siē e kupton ajo Mirin. Ajo shton qė ka ardhur pėr t’u kėnaqur dhe jo pėr t’u stresuar pasi ka ditė qė nuk flet fare. Mė pas ata flasin pėr banorėt dhe Jetmiri thotė qė janė fallso, po ashtu Rezi shprehet qė nė jetėn jashtė ajo i ka distancuar kėto lloj njerėzish. Ajo i thotė Jetmirit se ka dashur tė bėjė njė lojė qė tė provokonte meshkujt, por nuk e ka bėrė qė tė mos ndihej keq Miri. Ajo i thotė qė mund t’a bėjė Erionin pėr vete dhe Miri pėrgjigjet qė tė mos ketė shumė besim pasi ai ka njohur shumė femra tė bukura. Rezi shpreh me vetbesim qė ajo mund t’a tundojė Erionin, por ai nuk i afrohet tani ngaqė ka shok Jetmirin. Jetmiri i propozon tė vėnė njė bast mbi kėtė dhe ajo pranon.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi