Rezi ka frikė tė dashurojė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rezi ka frikė tė dashurojė

Mesazh nga Visi prej Thu Mar 11, 2010 10:18 am


Jetmiri dhe Rezi qėndrojnė vetėm nė kuzhinė. Ai shprehet se i vjen keq pėr Rezin qė ka frikė tė dashurojė pasi ai ka arritur t’a kuptojė kėtė gjė. Jetmiri e kėshillon qė duhet t’a lėrė vetėn tė lirė tė ndjejė pasi kur dashuron njeriu ėshtė i aftė tė bėjė ē’do gjė, tė arrijė dhe nė veprime tė pakontrolluara. Rezi pėrgjigjet qė ajo e ka provuar t’a lėrė veten tė lirė dhe tė dashurojė, por i druhet zhgėnjimit. Miri thotė se ėshtė mė e rėndėsishme qė tė dashurojė e mė pas le tė zhgėnjehet se ia vlen. Ajo shprehet se ėshtė e vogėl dhe tani i duhet tė shikojė disa gjėra tė tjera, e pėr dashurinė ka kohė plot. Ajo e pyet Jetmirin “ a s’po bėjmė ēmendurira plot?”. Jetmiri ia kthen pyetjen me pyetje dhe i thotė se kė konsideron ēmenduri ajo, dhe ajo i pėrgjigjet qė ėshtė njė person qė gjithmonė i kontrollon veprimet dhe nuk e kishte menduar se do t’i bėnte kėto gjėra para kamerave. Jetmiri shprehet se ajo ka bėrė atė qė ka ndjerė, po ashtu dhe ai. Rezarta i thotė se po tė kishte qėnė jashtė do tė kishte qėnė mė e kontrolluar dhe ndoshta nuk do t’i kishte bėrė kėto veprime, por nė tė vėrtetė aty nuk e ka vrarė mendjen fare. Mė pas Rezi i thotė Jetmirit nė e ka vėnė re se Ada ėshtė lyer shumė sot, dhe ai i pėrgjigjet qė nuk shikon mė asnjeri tjetėr pėrveē Rezartės dhe e ka mendjen vetėm tek ajo.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi