Bertina e pasigurt pėr ndjenjat e Erionit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bertina e pasigurt pėr ndjenjat e Erionit

Mesazh nga Visi prej Sun Mar 07, 2010 6:49 pmBertina dhe Erioni diskutojnė pėr lidhjen e tyre. Ajo nuk duket plotėsisht e sigurt pėr ndjenjat qė Erioni ka pėr tė. Ajo shprehet se e ka pyetur disa herė pėr kėtė gjė, por ai i ėshtė pėrgjigjur se ndjen. Bertina thotė se kur tė dalin, nėse vėrteton se Erioni e ka bėrė vec pėr lojė, me tė do t’i ketė keq punėt, pasi ajo vetė nuk po e bėn pėr lojė apo pėr tė tjerėt dhe po jep gjithė ndjenjat e saja pėr kėtė lidhje. Erioni ia kthen se me kėtė shprehje qė ajo po thotė e meriton qė ai tė largohet nga krevati, madje t’ia thotė se po tallet me tė, edhe pse nuk ėshtė e vėrtetė. ai madje thotė duke qeshur se nėse del para saj, do ia thotė nė spektakėl, qė Bertinės t’i ikė mendja fare.
Mė pas biseda e tyre ndryshon dhe bashkė me Valonin dhe Rezartėn, ata diskutojnė pėr fejesat dhe lidhjet qė nė moshė tė hershme.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi