Eleminimi i Bledit, qėndrimi i Mirit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eleminimi i Bledit, qėndrimi i Mirit

Mesazh nga Visi prej Sun Mar 07, 2010 1:34 pmBanorėt diskutojnė nė kopsht pėr eleminimin e Bledit dhe qėndrimin e Mirit nė shtėpi duke shprehur edhe ndryshimet qė po vėnė re tek sjellja e Rezartės. Klodi shprehet se ajo po e provokon, ndėrsa Domenika tregon se gjatė spektaklit, kur ajo ishte duke folur me Valonin se ishin ata qė e kishin nominuar dhe patur konflikte me Bledin e ndaj ai doli, Rezarta kishte ndėrhyrė dhe ishte kapur me fjale mė tė. Domenika shprehet se Rezarta kėrkon debate. Ada ndryshon temė dhe thotė se edhe nė klip doli se Valoni e kishte pranuar se Miri e kishte nxitur, kurse Seldi thotė se ky debat nuk do pėrfundojė me kaq e se ai do e cojė deri nė fund. Duke folur pėr Mirin, Domenika shprehet se po dalin njerėz qė nuk e meritojnė e vazhdon tė qėndrojė ai. Seldi mendon se Bledi doli pasi i mbaroi tė gjitha ato qė kishte pėr tė dhėnė shpejt e shpejt brenda javės, qė nga debati e sqarimi me Valonin deri tek marrėdhėnia me Oltėn. Pėr Valonin ai shprehet se nuk i pėlqen sepse ėshtė kontradiktor e do ta mbajė mirė me tė gjithė. Domenika u jep zemėr tė tjerėve duke thėnė se ata nuk duhet tė qėndrojnė tė mėrzitur e pasiv, por duhet tė angazhohen mė shumė dhe njė ndihmė do u japė edhe prova me patinazhin. “Qė nesėr dua entuziazėm”- i thotė ajo tė tjerėve.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi