Naten e marteses e kalojne ne burg

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Naten e marteses e kalojne ne burg

Mesazh nga toniweb prej Sun Mar 07, 2010 12:43 pm

Ēifti amerikan natėn e parė tė martesės e kaloi nė qelitė e ndara tė burgut, pasi nusja e sulmoi ish-dashnoren e dhėndrit. Nusja tentoi ta shkelte me automobil ish-femrėn e burrit tė saj sė bashku me fėmijėn e saj, i thanė BBC-sė zyrtarėt e policisė. Marissa Ann Putignano-Keene nga Massachusetts ėshtė akuzuar pėr sulm nė tė cilin pėr fat askush nuk mbeti i lėnduar. Sapo e pa ish-dashnoren e burrit hapi dritaren e automobilit dhe filloi tė bėrtasė, tė shajė, ndėrsa mė pas iu qep pas me automobil. Dhėndėri, 37 vjeēari Timothy Keene i cili nė momentin e sulmit gjendej nė ulėsen e pėrparme po ashtu ėshtė akuzuar sepse nuk ka ndėrmarrė asgjė pėr ta parandaluar incidentin, kėshtu qė sė bashku me nusen e kaluan natėn nė burg - por ndaras.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi