Enxhi, misioni perfundon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Enxhi, misioni perfundon

Mesazh nga Visi prej Sat Mar 06, 2010 10:00 pm
Arbana fton Enxhin qė tė shohė njė klip qė ėshtė pėrgatitur pėr tė. nė ekran shfaqet klipi nė tė cilin tregohet njė gazetare e cila pėrpiqej qė t’i merrte njė intervistė nėnės sė saj si dhe tregon pėr opinionin e saj dhe shqetėsimin qė kishte pėr sjelljen e Enxhit. Pas duisa pėrpjekjesh, nėna e Enxhit pranon tė flasė. Gjatė intervistės, ajo tregon se nuk e pranon lojėn e saj dhe ėshtė mjaft e shqetėsuar pėr sjelljen e saj si pėr veten, ashtu edhe ndaj banorėve tė tjerė dhe shprehet se Enxhi nuk ėshtė ashtu. Sipas saj, Enxhi ėshtė futur mes njė cifti dhe kjo gjė asaj nuk i kishte pėlqyer. Mamaja e Enxhit ka rezerva edhe pėr veshjen e ekzagjeruar dhe komenton se ndoshta tė gjitha kėto kanė qėnė njė taktikė loje e pėrdorur prej saj e qė tė integrohej e tė ishte njė konkurrente e fortė. Nė pėrfundim tė intervistės, ajo shprehet se nuk do donte qė vajza e saj tė vazhdonte lojėn.
Enxhi duket pak e shqetėsuar teksa shikon klipin, ndėrsa Arbana i thotė se ajo nuk duhet tė dekurajohet. Enxhi shprehet se e dinte qė do gjykohej nga prindėrit e saj, por jo kaq ashpėr dhe shprehet se do pėrpiqet t’i bėjė krenar ata.
Arbana shprehet tek publiku se misioni i Enxhit ka pėrfunduar dhe ajo duhet tė largohet nga shtėpia. Pėr Enxhin, largimi duhet tė jetė si i cdo konkurenti tjetėr. Kėshtu Arbana tregon se do ndodhė njė lojė me banorėt. Tre banorėt e nominuar duhet tė shkojnė nė dhomėn e rrėfimit e tė nominojnė dy nga vajzat e shtėpisė. Tė tre djemtė shkojnė me radhė, por asnjė prej tyre nuk nominon Enxhin, ndėrsa Arbana i njofton banorėt se nga nominimi, Enxhi duhet tė largohet, por kjo do vendoset nga publiku. Ajo e fton Enxhin tė qėndrojė nė zonėn e tunelit nė pritje. Banorėt ngelen tė habitur dhe mendojnė se nuk duhej tė ndodhte kėshtu, por Arbana i fton qė tė shohin njė klip pėr tė. nė klip shfaqet hyrja e Enxhit si njė e infiltruar dhe konfliktet e debatet qė ajo ka shkaktuar, duke mos lėnė mėnjanė edhe provokimet, lojėrat dhe situatat e ndryshme me banorėt apo dashurinė me Jetmirin. Banorėt shtangen dhe nuk e besojnė kėtė gjė. Arbana i kėrkon Enxhit qė tė shkojė nė studio, duke lėnė kėshtu qėndrimin nė shtėpi. Enxhi duket e lumtur pėr kėtė gjė.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi