Tre problemet e turqve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tre problemet e turqve

Mesazh nga toniweb prej Wed May 28, 2008 4:40 pm

Njė shqiptar shkon nė njė disko me njė bluzė nė tė cilėn shkruhej: “Turqit kanė tre probleme kryesore...”. Njė turk e shikon rastėsisht dhe i nxehur e pyet arnautin nėse ai vetė kishte ndonjė problem.
Shqiptari, duke ruajtur qetėsinė, i pėrgjigjet:
-Problemi i parė qė keni ju turqit ėshtė se nxeheni kot pėr ēdo vogėlsi.
Turkut, nga inati, i vinte qė ta hante me dhėmbė shqiptarin dhe del jashtė diskos duke e pritur bashkė me njė shok. Kur shqiptari del pėrjashta, tė dy turqit nisin t’i bėrtasin dhe ky qė u thotė:
-Problemi juaj i dytė ėshtė jo vetėm qė nuk dini ta zgjidhni njė problem vetėm, por edhe bėrtisni e ēirreni kot sė koti...
-Po tani, cili ėshtė problemi ynė i fundit? – ia kthejnė turqit shqiptarit duke e kėrcėnuar me disa thika tė mėdha qė i kishin fshehur nėpėr xhepa.
-Problemi juaj i tretė ėshtė se shkoni me thika atje ku bėhet luftė me armė zjarri..., – thotė ai dhe nxjerr pistoletėn.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tre problemet e turqve

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:24 pm

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww epo shum e mir hahahahahaah
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tre problemet e turqve

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:26 pm

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww epo shum e mir hahahahahaah
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tre problemet e turqve

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi