A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga Piktor prej Sat Apr 26, 2008 7:24 am

Mendoj edhe po por shume e rradhe. Zakonisht miqesite kane pasur gjithmone nje sebep brenda.
Pastaj dhe nje shoqeri e tille eshte gjithmone e paragjykuar.
Ju si mendoni.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga toniweb prej Wed Apr 30, 2008 9:13 am

Edhe per mendimin tim miqesia midis nje djali edhe nje vajze ekziston deri ne nje fare pike,per me teper kur flasim per Shqiptaret pasi Per te huajt ekziston pasi ndryshon mentaliteti,kultura etj por ne Shqiperi eshte ende nje"tabu" ne shumicen e rasteve pasi miqesia midis femres dhe mashkullit shikohet ose konceptohet gjithmone ne nje lloj prizmi dhe jo me gjere!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga mozaa prej Fri May 02, 2008 3:28 pm

Mund te flas vetem per veten time,une kam shum miq nga dy gjinit dhe ne shumicen e rasteve jam me e hapur me gjinin e kundert!Une mikun nuk e zgjedhi me gjini por mikun e zgjedhi me pershtatje nuk shof gjini tek miku!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 7:21 pm

mozaa shkruajti:Mund te flas vetem per veten time,une kam shum miq nga dy gjinit dhe ne shumicen e rasteve jam me e hapur me gjinin e kundert!Une mikun nuk e zgjedhi me gjini por mikun e zgjedhi me pershtatje nuk shof gjini tek miku!
Ajo qe thua ti eshte mese e verete por une thjeshte mendoj ne shqiperi ende nuk kemi arritur ate nivel qe ne pergjithsi ne europe e shikon gjithmone!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga frallapi prej Sat May 10, 2008 11:39 am

per te gjithe juve kam nje kunderpytje:nje definicion te fjales miqesi apo si e kuptoni miqesine ?Pastaj mund te flasim per miqesi te vertet apo falso te gjinive te kunderta!
------------------------------
avatar
frallapi
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 107
Ditelindja Ditelindja : 12/07/1962
Mosha Mosha : 55
Vendodhja Vendodhja : Frankfurt
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 07/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga mozaa prej Sat May 10, 2008 1:11 pm

Mik ose mike do ta quaja personin te cilit ju kisha rrefya per qdo gje qe me mundon ndoshta me teper se qe do rrefehesha tek i afermi(familjari),gjithmon flas ne emer timin,do ta provoja ndoshta me nje sekret te vogel se a eshte ai-ajo per nje miqesi te gjate apo jo.Nese personin qe e zgjedh si mik nuk e vleresoj dhe respektoj si duhet atehere nuk do te miqesohem me te fare pa marr parasysh gjinin!MIKU ESHTE MIK!Kurr nuk do ta ktheja ne diqka tjeter psh.dashuri,por edhe nese ndodh qe dikush te dashurohet ne at qe dikur ishin vetem miq nuk eshte tragjike vetem duhet pas kujdes sepse ajo dashuri eshte shum jeteshkurt!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga Piktor prej Sat May 10, 2008 3:56 pm

frallapi shkruajti:per te gjithe juve kam nje kunderpytje:nje definicion te fjales miqesi apo si e kuptoni miqesine ?Pastaj mund te flasim per miqesi te vertet apo falso te gjinive te kunderta!
Shume mire kjo mund te jete nje teme me vete. Ne kete teme mund te japesh mendimin tend persa i perket miqesise se sinqerte mes nje djali dhe nje vajze a egziston ajo sipas teje? Embarassed
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga etc prej Sun May 25, 2008 11:24 pm

ekziston sipas meje po vetem se ne rastin tim mikeshat e mia gjithmone kane rene brenda.
------------------------------
avatar
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga endri prej Sun May 25, 2008 11:47 pm

une besoj qe edhe tek shqipetaret ka fillu kjo miqesi ndoshta ka egzistu po jo ne pergjithsi . ka raste kur djemt ose vajzat duke qene pa fat ose te dobet ne shoqeri mundohen te shfrytezojne kte lloj miqesie. ne kemi raste te shumte qe djem apo vajza kan te dashurit e tyre dhe ne koh te lira dalin per kafe me shokun apo shoqen biles i tregojne te fshehtat e tyre. prandaj njeriu zduhet me qene egoist, duhet te jet sa me fjl pak ne kemi raste te shumta si per djem a vajza qe me zor presin sa te ndahen prej teje shkojn i thojne shokut apo shoqes ato qe foli apo ndgjoj prej teje, ajo eshte nje dobesi e atij ose asaj por ti duhet me dit me ke po rri apo ke do zesh shok a shoqe por duhet te dim qe shoqeria apo rinia po ecen shum.do vij koha qe edhe ne do cilivizohemi te gjith ne kte drejtim, ,,por ka edhe nje te keqe ne kte mes ,se neve na pelqen te jemi me te rene por kemi akoma disa gjera te keqia ne mentalitet. faleminderit
------------------------------
avatar
endri
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 12/02/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga frallapi prej Fri Jun 27, 2008 7:50 pm

nese nuk pelqehen fizikisht, atehere mendoj se mund te jete nje miqesi shume e sinqerte.Ne te kunderten e genjejn njeri tjetrin !
------------------------------
avatar
frallapi
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 107
Ditelindja Ditelindja : 12/07/1962
Mosha Mosha : 55
Vendodhja Vendodhja : Frankfurt
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 07/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga mozaa prej Fri Oct 03, 2008 12:27 pm

etc shkruajti:ekziston sipas meje po vetem se ne rastin tim mikeshat e mia gjithmone kane rene brenda.
Hyfsh atje ku nuk mund te dalesh Ti !Po pergjigju si duhet ose mos shkruaj fare!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga so prej Fri Oct 03, 2008 5:46 pm

sipas mendimit tim,MIQESIA eshte nje ndjenje e te dashurit mire,nganjehere dati vellazeror,te jesh leal ete merresh vesh ne shume situata,te jesh besnik,te jeni te gatshem ne rast ndihme,te pajtoheni etj..
e me thene te drejten une personalisht nuk besoj tek miqesia mes nje djali e nje vajze se heret a vone do te ket interes fizik.. Sad
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga etc prej Sun Dec 14, 2008 9:20 pm

mozaa shkruajti:
etc shkruajti:ekziston sipas meje po vetem se ne rastin tim mikeshat e mia gjithmone kane rene brenda.
Hyfsh atje ku nuk mund te dalesh Ti !Po pergjigju si duhet ose mos shkruaj fare!


sta mora vesh cdo te me thuash me pjesen e pare
------------------------------
avatar
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga mozaa prej Sun Dec 14, 2008 10:22 pm

etc shkruajti:
mozaa shkruajti:
etc shkruajti:ekziston sipas meje po vetem se ne rastin tim mikeshat e mia gjithmone kane rene brenda.
Hyfsh atje ku nuk mund te dalesh Ti !Po pergjigju si duhet ose mos shkruaj fare!


sta mora vesh cdo te me thuash me pjesen e pare
E merr vesh edhe mire!Une shqip u pergjigja me duket! confused
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga edo prej Sat Dec 27, 2008 8:31 am

toniweb shkruajti:
mozaa shkruajti:Mund te flas vetem per veten time,une kam shum miq nga dy gjinit dhe ne shumicen e rasteve jam me e hapur me gjinin e kundert!Une mikun nuk e zgjedhi me gjini por mikun e zgjedhi me pershtatje nuk shof gjini tek miku!
Ajo qe thua ti eshte mese e verete por une thjeshte mendoj ne shqiperi ende nuk kemi arritur ate nivel qe ne pergjithsi ne europe e shikon gjithmone!


nuk e di per cilat vite flisni ju por per mua shoqeria me e paster dhe me e sinqerte ka qene ne gjimnas(flas per vitet 80-90)
atehere vertet kam pas shoqe te ngushta dhe qe bisedonim per cdo gje bashke.
me te vetmin ndryshim qe nuk flisnim ne menyre kaq vulgare sic flitet sot
------------------------------
avatar
edo
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Ditelindja Ditelindja : 30/07/1966
Mosha Mosha : 51
Vendodhja Vendodhja : athine
Hobet Hobet : sporti muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga "Zelda" prej Sat Dec 27, 2008 11:09 am

Edhe ndoshta , por shume te rralla
------------------------------
avatar
"Zelda"
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 15/07/1980
Mosha Mosha : 37
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 09/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga etta'$$ prej Fri Jan 30, 2009 8:19 pm

Suspect Suspect epo mendoj qe asgje nuk oshte e ndaluar sajperket gjinis edhe nese ke pasur dikur diqka me nje djal athere ti mundesh prap me qen shok me te ehe ska asgje te keqe qe te kesh shok une pajtona me ata qe thon qe ndonjehere me mir eshte biseda me meshkuj se me vajzat
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga blendi_95 prej Fri Jan 30, 2009 8:32 pm

sunny sunny sunny une mendoj qe po sepse ndonjhere ndjehem me mir qe te flas me gjinin e kundert ehde pse normalisht qe jam pqerkrah mendimit te djemve ama une mendoj qe egziston .
------------------------------

blendi_95
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 25/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A egziston miqesia e vertet mes nje djali edhe nje vajze.

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 01, 2009 1:12 am

egziston sepse nuk ka asgje te keqe nese nje djal rri me nje vajz tash nuk eshte e then qe vetem te ken diqka bashk une mendoj qe egziston miqesia mes djalit edhe vajzes bile ne kete rast pajtona me ata qe thon qe me lirshem ose kendeshem bisedojm me djemet ose anasjelltas
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga so prej Tue Feb 03, 2009 8:09 pm

nuk vihet ne dyshim fakti qe nuk ka asgje te keqe te flasesh me nje shok/shoqe,e vertet qe te ben te ndjehesh edhe mire ,por shume here ka ndodhur qe nga keto biseda lind edhe nje "simpati" me teper se miqesia,lind nje tjeter interes qe shkon pertej miqesise..por nuk jam dakord me faktin qe te trajtosh nje ish-te dashur si shok apo shoqe,sepse nuk ka qene asnjehere miqesi por nje lidhje dashurore(sic shkruante etta'$$)
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga ketrusha prej Fri Feb 20, 2009 2:54 pm

nese nje djale dhe nje vajze njihen qe ne vegjeli atehere egziston miqesia e vertete..
nese njihet nje djale ne nje moshe shume te madhe dhe ne fillim thojne se jane shoke ose mendojne se jane shoke me kalimin e kohes njeri ndjen per tjtrin dicka me shume..dhe nuk mund te kete shoqeri te vertete..
------------------------------
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga etta'$$ prej Sat Feb 28, 2009 4:44 pm

une nuk do e zgjatja shum vetem se do them qe EGZISTON
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga ketrusha prej Sat Feb 28, 2009 4:50 pm

ashtu qofte o ti siper
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga etta'$$ prej Sat Feb 28, 2009 6:20 pm

rrespekttttttt o ti siper
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga ketrusha prej Sat Feb 28, 2009 6:21 pm

ke nje shok te vertete ti siper?
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A egziston miqesia e vertet mes nje djali dhe nje vajze.

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi