Vajza e Drejtorit!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vajza e Drejtorit!

Mesazh nga toniweb prej Wed May 28, 2008 4:38 pm

Njė djalė ne korridorin e shkolles i thotė njė goce
- " Sa debil ky drejtori ynė!?"
- " Pse? " - i thotė goca -"A e di ti kush jam unė?"
- " Jo, pse kush je?"
- " Jam vajza e drejtorit"
- " Mos" -thotė djali- " Po ti e dikush jam unė?
- " Jo."
- " Shyqyr Zotit" -thotė djali dhe largohet.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajza e Drejtorit!

Mesazh nga Rebeli prej Fri Feb 12, 2010 7:59 pm

Hahaha, interesante kjo.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi