Vjerra dhe nusja!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga mozaa prej Wed May 28, 2008 4:20 pm

Vjerra pasi martoi djalin per cdo dite i thoshte nuses:
Cohu moj nuse se kjo eshte dera e huaj e duhet te zgjohesh me heret!
Pas ca ditesh nuses iu merzit kjo thenje dhe shkoi tek burri ne dhome dhe i tha:
Degjo i dashur,,,Te lutem hjeke ate dere te huaj nga shtepija ose une ika"Me lodhi nena jote
,,Dera e huaj dera e huaj"Me mire hiq pa dere se qe me cau koken!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:28 pm

hahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha KJO THENJE ESHTE EDHE E GJYSHES TIME hahahahahahahahahahah
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga ketrusha prej Mon Feb 23, 2009 7:16 pm

Beni shkon per here te pare ne shkolle ne Greqi. Kur shkon ne klase mesuesja i thot:
- Qe tani e tutje keme per te therritur Jorgos, se ke per tu bere Grek si puna jone, edhe kur te tjeret te therrasin Beni ti mos u pergjigj!!
Shkon Beni ne shpi mas mesimit, edhe e ema e pyet:
- He Beni si ja kalove ne shkolle??
Hic ky, s'jep pergjigje.
- O Beni si te shkoj mesimi??
Prap hic ky.
-Beni do pergjigjesh apo jo??!!!
Dhe shkon tek i shoqi ajo. I ati e therret nja dy tre hera dhe ky prap s'i pergjigjet. Atehere ai e kap e rreh mire e mire sa ia nxin syrin.
Kur shkon te nesermen ne shkolle mesusja e shqetesuar e pyet:
-Jorgos ca te ka ndodh, qe te eshte nxire syri???
-Eh, me rrahen ca Shqiptare!!!!!- pergjigjet ky....
------------------------------
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga ketrusha prej Mon Feb 23, 2009 7:17 pm

Ishin dy vajza.
Njera e dobet,elegante dhe tjetra e shendoshe.
I thote vajza e shendoshe asaj elegantes:-
Ku eshte sekreti qe e mban gjithmone trupin ne forme ???
Vajza elegante i thote:-
Po ja ,mundohem ta pergjysmoj ushqimin p.sh kam nje pjate sallate une haj vetem gjysmen e saj.
Ide shume e mire i thote Vajza e shendoshe dhe une do te bej te njejten gje .
Nga 2 pica qe haja me perpara , qe sot e tutje do te haj vetem 1 pice.
------------------------------
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga mozaa prej Fri Apr 03, 2009 6:32 am

Nuses i vije nena mysafir,dhe kjo bene dy kafe.Ajo nga friga qe kishte prej vjerres njeren pak e derdh edhe ne tabell(tacne)dhe tash ishte ne dilem ciles t'i jap te derdhuren dhe vendosi per nenen,pasi ajo si nene nuk do e shante:Pas disa dite filluan prap fjalosje ne mes vjerres dhe nuses dhe ne nje moment ajo i tha:
-Pse genjen qe me respekton e don sikur nenen tende?Ate dite te vrejta kur ishe nena jote,asaj ja mbushe edhe tabllen me kafe e mua mezi filgjanin moj e paftyr!!!! Razz
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fshatari

Mesazh nga roza prej Mon Apr 06, 2009 9:36 pm

:F: po e tregoj ni barcalet shpeesoj qe tju pelqej : Na ishte nje fashatar i cili i ruante delet.Nje dit fshatarit i humb nje dele.Ndersa ai prej frike nuk shkon te shpia se mendon se mos i bertasin te shpis.Ai shkon fshehurazive ne dhom te nje hotelit .por papritmas ne ate dhom hyri nje qift gruaj po e shikonte dritaren dhe thoshte eh ore burr jam ka e sho qith boten.fshatari qoi kryt nga krevati qe ishte fshehu dhe i tha zonjes qe ishte aty delen time je ka e she Nese ju pelqen barcelet qe tregova dergoni mesaxh ne forum
------------------------------
avatar
roza
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Leo Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 10/08/1991
Mosha Mosha : 26
Vendodhja Vendodhja : prishtin
Hobet Hobet : muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/04/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vjerra dhe nusja!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi