“Eduardi e priti keq nominimin”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Eduardi e priti keq nominimin”

Mesazh nga Visi prej Mon Feb 15, 2010 11:12 am

Jetmiri dhe Seldi diskutojnė pėr Eduardin, tipin e tij dhe faktin qė ėshtė nė nominim. Seldi tregon se herėn e kaluar, Eduardi ka qėnė njė nga ata qė e ka nominuar dhe se nuk i erdhi mirė e ndaj iu largua. Atij i duket sikur Edi e ka marrė pėr keq nominimin, edhe pse ėshtė ende herėt pėr ta parė. Ata, duke diskutuar pėr tipin e tij, thonė se ai vė re edhe vogėlsirat tek njė person dhe nėse nuk i pėlqen, tė merr inat e kėtė gjė ta vė nė dukje me veprimet qė bėn. Ata tregojnė disa raste kur Edi ėshtė ndjerė keq nga veprimet e disa banorėve dhe mė pas ėshtė larguar prej tyre. Jetmiri i tregon Seldit pėr afrimin e menjėhershėm tė Edit me Rezartėn dhe faktin qė ai donte tė rrinte e ta puthte gjatė gjithė kohės. Miri e justifikon se ishte i dehur e madje donte qė tė lahej nė pishinė natėn. “Piu nga stresi i nominimit”- thonė ata dhe theksojnė sėrish se Edi e pėrjetoi keq nominimin. Seldi pėrsėrit fjalėt e Edit kur kishte thėnė se nuk e kuptonte se pėrse e kishin nominuar pasi ėshtė sjellė mirė me tė gjithė, por si ai dhe Miri thonė se tė sillesh mirė me tė tjerėt nuk do tė thotė se nuk do tė nominojnė.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi