Britani, realizohet ėndrra e ēdo nxėnėsi, provimi vjen me pėrgjigje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Britani, realizohet ėndrra e ēdo nxėnėsi, provimi vjen me pėrgjigje

Mesazh nga toniweb prej Tue May 27, 2008 2:41 pm

Duket si ėndrra e ēdo nxėnėsi dhe studenti. Tė gjithė kemi imagjinuar tė kthejmė faqen e letrės sė provimit dhe tė gjejmė tė shkruara pėrgjigjet nė anėn tjetėr. Por kjo u ndodhi tė 12 mijė adoleshentėve fatlumė kur u ulėn nė provimet e maturės nė Britani. Bordi i korrigjimit tė provimeve nė “Oxford”, “Cambridge” dhe “RSA” pranoi se pėr shkak tė njė gabimi nė printim, letrat qė u janė dėrguar shkollave kishin pėrgjigjet nė pjesėn e prapme tė saj. “Tė gjitha letrat e provimeve kishin pėrgjigjet e sakta nė anėn tjetėr”, thotė zėdhėnėsi i bordit. “Provimi qė kishte mė shumė detaje ishte ai i muzikės”, shton ai.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi