Nje i dehuri vjedh aeroplanin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje i dehuri vjedh aeroplanin

Mesazh nga Rebeli prej Fri Feb 12, 2010 8:04 pmNė njė avio-miting, njė person i dehur tapė, ka vjedhur njė aeroplan me shpejtėsi dhe ka kėnaqur sytė e vizitorėve qė kanė qenė tė pranishėm.

Personi nė fjalė ka bėrė akrobacione qė do tė mbahen mend gjatė – ndėrsa mund tė thuhet se i ka tejkaluar edhe pilotėt qė ishin esėll.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi