Gjyshja ngre 200 kilogramė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjyshja ngre 200 kilogramė

Mesazh nga Rebeli prej Fri Feb 12, 2010 8:03 pm

Tatjana Fomina ka thyer njė rekord botėror nė moshėn 62 vjeēare, duke ngritur 200 kilogramė. Tatjana jeton nė qytetin rus tė Ujanovskit, dhe thotė se e ka pritur prej kohėsh me emocion dhe dėshirė tė zjarrtė kėtė ditė pėr tė thyer rekordin botėror.


Prej gati 13 vjetėsh ajo ka punuar pa reshtur pėr tė arritur tė ngrejė 200 kilogramė.

Nėse i keni vendosur vetes njė qėllim, atėherė duhet tė punoni shumė pėr ta arritur atė.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi