mandela day

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

mandela day

Mesazh nga agustin prej Fri Feb 12, 2010 9:57 am

Mandela Dita

Kjo ishte 25 vite ata e marrin qė njeriu larg

Por liria e tij lėviz mė pranė ēdo ditė.
Fshij lotėt poshtė nga syri yt pikėllohen

Ata thonė se Mandela's free
aq hap jashtė.
Ditė Mandela - Mandela's free.

Kjo ishte 25 vjet mė parė kėtė ditė shumė

Dhe pas katėr mureve gjatė gjithė natės dhe ditės.
Ende fėmijėt e di se historia e njeriut

Dhe ne e dimė se ēfarė ėshtė duke ndodhur nė tė djathtė nėpėr vendin tuaj.
25 vjet mė parė - ditė Mandela - Mandela's free!

Dhe lotėt tė rrjedhin
fshij ato nga fytyra juaj

Unė mund tė ndjehen kėtė rrahje zemre lėvizin brenda thellė.
Kjo ishte 25 vite ata morėn se njeriu larg

Dhe unė jam njė Workin '
Dancin '
fėrshėllen '
Mandela's free.
Mandela's free.

Pėrcakton rritje diellit Mandela nė rrugėn e tij

Ishte 25 vjet rreth kėsaj dite shumė.
Nga jashtė e pėr ato brenda ne themi:
------------------------------
avatar
agustin
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 04/03/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : greece
Hobet Hobet : musiki
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi