Fito $ duke shkurtuar linkun e faqes tuaj ! AdFly !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fito $ duke shkurtuar linkun e faqes tuaj ! AdFly !

Mesazh nga Visi prej Wed Feb 10, 2010 11:46 amFitimet nė internet nuk janė tė pakta dhe ne dėshirojmė qė shumicen prej tyre ti mėsojmė dhe sot duke kėrkuar pėr njė link shorter (shkrutues linku) siē ėshtė bit.ly pash njė faqe interesante e cila paguante pėr njė gjė tė tillė dhe mora guximin tė shkruaja njė tutorial pėr tė gjithė ju.Bėhėt fjal pėr adf.ly – let your links to take flight.Sistemi qė pėrdor adf.ly ėshtė i thjeshtė dhe i kuptueshem gjithsesi ato i kanė tė ndarė anėtaret nė reklamues dhe publikues.Shumica prej nesh besoj dėshirojmė tė fitojmė lekė aty dhe kėshtu qė regjistrohemi si Publikues.Fitimet tė cilat fitohen nuk janė njė shumė e konsiderueshme pėr tėrritorin shqiptarė (Shqipėri,Kosovė,Maqedoni,Mal i Zi) mirpo ju mund ti reklamoni kėto linqe nė forume tė mėdhenj tė cilėt marrin me mijėra vizitor nė ditė…Gjithēka ėshtė e thjeshtė,regjistrohuni nė adf.ly dhe pasi tė kyēeni nė panelin tuaj shkruani domainin tė cilin doni ti bėni link shorter dhe linku i shkurtuar do tė duket nė kėtė mėnyrė http://adf.ly/1FkC ..
Fitimet janė tė pakta por ja vlen pasi nuk ėshtė njė punė kush e di se ēfarė thjeshtė tė shpėrndash njė link . Pagesa minimale ėshtė 5 $ tė cilat me pak punė mund tė arrihen.Fitimet nuk janė asnjėherė konstante pasi AdFly paguan sipas shtetit dhe pėr shqiptaret nuk preferohet klikimi i linkut pasi pagesa e staffit tė AdFly ėshtė e vogėl kėshtu qė ju mund ti publikoni nė forume tė huaja tė ndryshme kėto linqe tė shkurtuara dhe shumė shpejt do tė arrini 5 $.Pagesat bėhėn me anė tė PayPal dhe AlertPay e cila ėshtė njė mėnyrė e re pagimi pėr AdFly …
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi