Nora Istrefi, aksident me makine ne Tirane

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nora Istrefi, aksident me makine ne Tirane

Mesazh nga Visi prej Wed Feb 10, 2010 10:18 am

Nuk ka qenė aspak e kėndshme vizita e fundit e Nora Istrefit nė Tiranė. Teksa po bėnte njė xhiro me makinė nė zonėn e ish-Bllokut, ajo ėshtė pėrplasur me njė vajzė tjetėr nga kryeqyteti. Aksidenti u bė shkak pėr njė debat mes tyre, madje kėngėtarja nuk ka kėrkuar aspak falje, por i ka thėnė asaj se ishte artiste, ishte pikėrisht Nora Istrefi. Por, vajzės sė aksidentuar nuk i ka bėrė aspak pėrshtypje ky fakt, por i ka kėrkuar kėngėtares qė t’i paguante dėmin, ndryshe do tė lajmėronte policinė. Mė nė fund Nora ėshtė dorėzuar, pasi e dinte se ishte fajtore nė incident. Kjo nuk ėshtė hera e parė pėr Norėn, pasi nė Prishtinė, policia e ka gjobitur disa herė pėr shpejtėsi tė lartė dhe parkim tė gabuar.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi