SHBA, qeni merr diplomė universitare nė degėn e shkencės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA, qeni merr diplomė universitare nė degėn e shkencės

Mesazh nga toniweb prej Tue May 27, 2008 2:38 pm

Njė qen gjahu i stėrvitur u diplomua nga “Ohio Northern University” sė bashku me pjesėn tjetėr tė klasės. Zeeke, qeni 1-vjeēar mori diplomėn nė degėn e shkencės pėr shoqėrinė qė u jep njerėzve. Qeni kaloi me mijėra orė trajnim si qen pėr shoqėri, pjesė e njė projekti tė studentėve. Presidenti i universitetit, Kendall Baker thotė se beson se kjo ėshtė hera e parė qė universiteti i ka dhėnė diplomė njė kafshe. Zeeeke mėsoi tė shtyjė njė karrige me rrota, tė hapė dyert dhe tė marrė objekte tė rėna. Qen tė tillė, tė pajisur me diplomė universitare, do t’u shiten personave qė kanė nevojė pėr shoqėri.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi