Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton nė tėrė qytetin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Angli, burri e tradhton, ajo nxjerr foton nė tėrė qytetin

Mesazh nga toniweb prej Tue May 27, 2008 2:38 pm

Njė bashkėshort nga konteja e Durhamit, mori dėnimin qė meritonte kur gruaja e mbushi qytetin ku banonin me postera nė tė cilat tregonte se ai e kishte tradhtuar. Fotot e 40-vjeēarit u bėnė tė njohura kudo nėpėr rrugė, shtylla, kuti postare dhe stacione autobusi, si dhe nė adresėn e saj tė internetit. Pasha Cummings nga Seaham ka paditur gruan e tij pėr hakmarrjen e saj, edhe pse ajo thotė se nuk ka shpenzuar asnjė para nga llogaria e tyre e pėrbashkėt pėr tė printuar posterat. Ky nuk ėshtė rasti i vetėm. Nė dhjetor njė grua nga Birminghami shpenzoi 2500 dollarė pėr t’u hakmarrė kundėr burrit tė saj me postera dhe duke boshatisur llogarinė e tij bankare.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi