Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga Piktor prej Sat Apr 26, 2008 7:19 am

Dashurojme te tjere, te tjere na duan me te tjere perfundojme.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga mozaa prej Fri May 02, 2008 11:30 am

Me at qe perfundoj me siguri qe do jete dashuria ime sepse nese e dua dhe me don sdo e leshoj per asgje ne bote!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga slimshady prej Fri May 30, 2008 10:24 pm

o perandor vllaidashuria kur nuk e diti romeo me zhuliette se ca ishte e kur nuk e diti shekspeare do ta dime ne.per ne cunat dashuria eshte e kuptoni vete ju.sa me shume te dashura aq me mire eshte.se qef bejme.e dini sa i kushton nje cuni takimi i pare me nje goce?i kushton 20 leke te reja sa per te derguar nje mesazh shokut me te ngushte ku shkruan:"SOT DO DAL ME NJE DEBILE"nderkohe qe gocat harxhojne shume me teper duke u lyer e ngjyer.kjo do te thote qe gocat kane nevoje per ne dhe qe ndoshta duhen pyetur ato per kete ndersa ne jemi rehat nga kjo ane.mjafton sexi.kalofshi mire.rrespekte nga asiago
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 28
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga toniweb prej Sat May 31, 2008 9:42 am

milanisti1 shkruajti:o perandor vllaidashuria kur nuk e diti romeo me zhuliette se ca ishte e kur nuk e diti shekspeare do ta dime ne.per ne cunat dashuria eshte e kuptoni vete ju.sa me shume te dashura aq me mire eshte.se qef bejme.e dini sa i kushton nje cuni takimi i pare me nje goce?i kushton 20 leke te reja sa per te derguar nje mesazh shokut me te ngushte ku shkruan:"SOT DO DAL ME NJE DEBILE"nderkohe qe gocat harxhojne shume me teper duke u lyer e ngjyer.kjo do te thote qe gocat kane nevoje per ne dhe qe ndoshta duhen pyetur ato per kete ndersa ne jemi rehat nga kjo ane.mjafton sexi.kalofshi mire.rrespekte nga asiago
C'far vizioni paske per dashurine mor milanist scratch
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 2:56 pm

ncncnncncncnncncncnnc qa nuk nin njeri ne kete bot ncncncn pse bre djem ju mendoni se dashurija osjht e mir veq per sex aaa ncnc epo jo se dashurin duhet shijuar ne menyra tjera jo vetem ne kete oooooooo valla ju gjinija mashkullore jeni shum interesanttt No No Sad Evil or Very Mad disa njerzve duhet ti thuash :z-:
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfare eshte dashuria sipas meje.

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi