cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga slimshady prej Thu May 22, 2008 10:47 pm

eksperienca ime!
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga mozaa prej Wed May 28, 2008 4:13 pm

:GJ: ,,Cka hupt mos u gjete" thot nje fjale popullore!
Futja :GJ: e harron nuk eshte fundi i botes shnosh koka se kapela gjene sa te duash dhe cfare te duash!Hajt me te mira!
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga frallapi prej Thu Jun 26, 2008 12:13 am

kjo me ka ndodh para shume vitesh.Asgje nuk kam bere.Ende jam gjalle dhe shume i lumtur.Jeta eshte e gjate dhe duhet gjithsesi ta jetosh me sa me pak vuajtje dhe harresa eshte arme shume e fort .Pra harroni qe te jetoni!
------------------------------
avatar
frallapi
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 107
Ditelindja Ditelindja : 12/07/1962
Mosha Mosha : 55
Vendodhja Vendodhja : Frankfurt
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 07/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Feb 22, 2009 3:02 pm

duhet me kcy prej 6 kat nga ballkoni hahahahahahahahah mir e ka mozza futja ose (rrasja) po ta nin sa djemt jon huhu ne kete bot merr e jep kur dush cao nga une rrespekt njerz
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Feb 28, 2009 5:07 pm

kur ta humbesh atehere e kupton se sa e ke dashte ate person..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga ToolChee prej Sun Mar 01, 2009 9:16 am

Qashtuu oshtt K€trush€€€

N€ qofs€ € ki ngat nuk ia din vl€r€nn por kur € din q€ € k€ humbb at€h€r ma shum €
din qka k€ ndj€€ p€r taa
------------------------------

ToolChee
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 511
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1992
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 318
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 28/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga etta'$$ prej Sun Mar 01, 2009 10:09 pm

jo po qika qashtu osht pajtohem une edhe zemra ime me ju
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga ketrusha prej Wed Mar 04, 2009 12:58 pm

ToolChee shkruajti:Qashtuu oshtt K€trush€€€

N€ qofs€ € ki ngat nuk ia din vl€r€nn por kur € din q€ € k€ humbb at€h€r ma shum €
din qka k€ ndj€€ p€r taa
normale..nese ke mundesi mund te perdoresh e-ne normale se me kete qe vendos ngaterrohem..flm
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare do te benit nese kuptoni qe keni dashur dike vertete pasi e keni humbur ate?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi