Plaga e zemres !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Plaga e zemres !

Mesazh nga dino68 prej Sat Feb 06, 2010 6:10 pm

Plage ne zemer me ke mbetur!!
Dhe tani nuk te heq dot !
Buzet e mia tani lagen !
Jo me puthje !por me lot !!
I love you
------------------------------
avatar
dino68
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Monkey
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 03/02/1968
Mosha Mosha : 50
Vendodhja Vendodhja : greqi
Hobet Hobet : Guzhina+muzia+elektronika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi