KEQTRAJTIMI I EMIGRANTIT SHQIPTAR NGA GREKET

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KEQTRAJTIMI I EMIGRANTIT SHQIPTAR NGA GREKET

Mesazh nga toniweb prej Thu May 22, 2008 4:53 pm

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ktyre mir ua bon plako.

Mesazh nga NIKO prej Sun Mar 29, 2009 11:11 am

A PYETI NJERI NOJ HER SE PSE U ARRESTUAN KTA??? AJO ATY NE VIDEO OSHT PAK. DUHET TI KISHIN THY N`MES. Cool
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KEQTRAJTIMI I EMIGRANTIT SHQIPTAR NGA GREKET

Mesazh nga toniweb prej Sun Mar 29, 2009 11:21 am

UNE E DI QE KANE VJEDHUR,POR JANE NEN MOSHEN 18 VJEC DHE MBI TE GJITHA NJE VEND SI GREQIA QE ESHTE NE BASHKIMIN EUROPIAN,NUK MUND TE KONCEPTOHET FAKTI QE POLICET RRAHIN NE KETE MENYRE DHE ME KEQ AKOMA,NQS KANE VJEDHUR LE TE DENOHEN POR JO DHE TE RRIHEN DHE TE DENOHEN!!!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KEQTRAJTIMI I EMIGRANTIT SHQIPTAR NGA GREKET

Mesazh nga NIKO prej Sun Mar 29, 2009 11:31 am

ATA MASKARENJT TERHIQNIN ZVARR RRUGVE NJE GRUA, SEPSE NUK LESHONTE CANTEN E SAJ QE DONIN T`JA MERNIN ME ZOR KTA BUKUROSHAT. NESE DO KISHA QELLU ATY N`AT MOMENT DO UA KISHA BO VET GROPEN, S`DO KISHIN ARRIT DERI NE DUART E POLICIS. Cool
------------------------------
avatar
NIKO
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 357
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 11
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 373
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KEQTRAJTIMI I EMIGRANTIT SHQIPTAR NGA GREKET

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi