Shefi-Korrekt.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shefi-Korrekt.

Mesazh nga Visi prej Sat Feb 06, 2010 3:42 pm

Ne nje nga Komisariatet e Policise emerohet nje shef teper i pergaditur dhe teper korrekt me punen. Pasi fillon pune ne cdo ambjent publik ku ndodhej degjonte ndonje gallate apo qyfyre ku viheshin ne loje policet e komisariatit te tij nga qe benin keta te fundit. Nje dite teper i revoltuar mbledh tere efektivin dhe fillon duke i qortuar qe tju vije turp nga cfar beni,se jeni arma e policise per te mbajtur rend e qetesi e jo per tu bere objekt talljeje nga populli. Prandaj tani do kaloni ne testim dhe i pari hajde ti zv-shefi im. Cohet ky dhe shefi i ben pyetjen se sa bejne dy here dy?Pesepergjigjet zv-shefi. Shume keq prandaj hiqe kapelen dhe rrobat se se meriton rroben e policise. Fillon tere efetivi;-Te lutemi o shef jepi edh nje shans,e ka nenen te vjeter dhe teper te semure. Ok,thote shefi,pra sa bejne dy here dy?Tre pergjigjet zv-shefi.Je i pushuar i thote shefi. Prap efektivi,o Shef jepi dhe nje shans se ke tre femije te vegel dhe tere familja rrogen e tij presin.I vjen keq shefit dhe i thote qe eshte shansi i fundit.Pra sa bejne dy here dy?Kater pergjigjet zv-shefi,por nderkohe tere efektivi i drejtohen shefit,o Shef jepi dhe nje shans,jepi dhe nje shans.
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shefi-Korrekt.

Mesazh nga Rebeli prej Sun Feb 14, 2010 11:29 am

Hahahah, interesante keto, sa te menqury policet.
------------------------------
avatar
Rebeli
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 38
Ditelindja Ditelindja : 02/11/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Prizren
Hobet Hobet : Music
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 51
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi