VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga HELENA prej Fri Feb 05, 2010 6:52 pm

Ndodh shpesh qe meshkujt zene te dashura dhe duan qe me to te kryejn mardhenie seksuale... Por kur vjen puna ke bashkshortja qe duan te kene ne jete kerkojn "VIRGJERINE"???????????????????????????
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
PER INTERESAT E VEHVETES EDHE DJALLI MUND TA CITOJ BIBLEN (SHEKSPIR)
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga toniweb prej Fri Feb 05, 2010 8:11 pm

Ky eshte realiteti paradoksal qe ekziston aktualisht ne Shqiperi,megjithse eshte lehtesisht ne ndryshim por eshte nje kulture e vjeter qe e trashigojme...
paradokse si keto ka shume ne Shqiperi pasi une jam i mendimit qe keto dhe mentalitete te tjetra te prapambetura do te ndryshojne vetem me ndryshimin e gjeneratave pasi eshte nje pjese e mire e kultures tone qe duhet ndryshuar ose modernizuar ose pershtatur kohes qe jetojme!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga ilia spiro prej Tue May 10, 2011 8:05 am

HELENA shkruajti:Ndodh shpesh qe meshkujt zene te dashura dhe duan qe me to te kryejn mardhenie seksuale... Por kur vjen puna ke bashkshortja qe duan te kene ne jete kerkojn "VIRGJERINE"???????????????????????????
Nese bejne c`eshte e mundur dhe zene te dashura sa te jete e mundur me shume, nuk duhet te merziten nese marrin femer jo te virgjer. Pasi edhe vete nuk je i virgjer, madje ndoshta shume me teper se cilado "jo e virgjer"...
Natyrisht qe meshkujt s`kishin si te zinin "te dashura", nese femrat nuk do te desheronin te zinin "te dashur".
Faji eshte i dyanshem.
------------------------------
avatar
ilia spiro
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 25/02/1958
Mosha Mosha : 60
Vendodhja Vendodhja : Tirane
Hobet Hobet : tema sociale
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 7
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 04/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga anarki-94 prej Tue Aug 16, 2011 5:10 pm

morali i femres po dhe po nuk qe e virgjer sdo te thote te jete e perdale
------------------------------
avatar
anarki-94
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 16/09/1994
Mosha Mosha : 23
Vendodhja Vendodhja : gr city dihet ajo
Hobet Hobet : peshkimi i gocabe ahhahhhahha
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/08/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga Belisa prej Tue May 15, 2012 10:21 am

Per mendimin tim eshte morali i nje femre
S'ka gje me te mire ne kete jete se AI qe e marton nje femer jo te virgjer
------------------------------
avatar
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 36
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga mozaa prej Tue May 15, 2012 3:11 pm

Nese kerkoni te virgjera,mos i c'virgjeroni....
Nje tru i virgjer e i menqur,vlen me teper se ajo ,,cip''qe quhet virgjeri...
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi