Grate e tufines

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Grate e tufines

Mesazh nga toniweb prej Mon Jan 25, 2010 4:24 pm

Njė letėr nga disa gra tė Tufinės i ėshtė drejtuar Genc Rulit dhe Gjergj Bojaxhiut. Gratė e Tufinės kėrkojnė qė gruaja, e cila u mbledh lekėt e dritave, tė pushohet nga puna, pasi ato dyshojnė se ajo u merr mė shumė lekė nga sa duhet burrave tė tyre....

Ju ēqetėsojn disa gra tė zonės Tufin, rrethit Tiranės.

U banė tre vjet si Drejtorija e Keshit ka sjell nė ket zonė nji gru si quhet Merjeme pėr tė shiqu SAHATET e energjisė.

Zonja Merjeme nuk paska ardhur pėr tė shiqu SAHATĖT, por paska ardhur pėr tė vazhdu zanatin e saj si PĖRSTITUT.

Nu kemi lekė me mbajtur fėmijėt me bukė, ato lekė qė kanė burrat, ja japin ksaj prostitute.

Lutemi asaj ministrije dhe personalisht ministrit tė Energjetikės tė na e largojė sa ma parė kėtė gru prostitutė nga kjo zonė se na qiti nė rrug tė madhe, na la fėmijėt pa bukėn e gojės.

Mbetemi me shpresė

Sa thamė ma sipėr, jemi shumė gra, por pak po shkruajmė emrat

(Vijojnė emrat)


ja edhe letra ne origjinal:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi