Ndihme teknike falas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndihme teknike falas

Mesazh nga einforma prej Thu Dec 17, 2009 5:10 pm

Nese keni probleme me harduerin ose softuerin e kompjuterit tuaj dhe iu nevoitet ndihme teknike profesionale, postoni problemin tuaj ne www.kosit.net/shqip dhe nje nga profesionistet tane do t'iu ofroje zgjidhje per problemin tuaj. Faqja me e madhe shqiptare kushtuar shkences, teknologjise dhe argetimit ne te njejten kohe eshte vendi qe duhet t'i drejtoheni per te zgjidhur problemet tuaja teknike te kompjuterit tuaj dhe paisjeve tjera elektronike.

Aty mund te merrni ndihme rreth:

- shkencave
- gjuheve programuese
- harduerit
- sistemeve operative
- pakove office
- rrjeteve kompjuterike
- siguri te informacionit (sulmim dhe mbrojtje)
- softuer te burimeve te hapura

Gjithashtu mos harroni te argetoheni me hapesiren kushtuar Diskutimeve te Lira, ku mund te diskutoni per fe, politike, moden, te famshmit, artet, sporti, edukimi, dhe permes faqeve te shkarkimeve ku mund te shkarkoni zile celulari, muzike, filma e programe te ndryshme.

Faleminderit - www.kosit.net/shqip
------------------------------
avatar
einforma
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 03/03/1987
Mosha Mosha : 31
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 17/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme teknike falas

Mesazh nga armand23 prej Sat Feb 06, 2010 11:13 pm

mund te bej nje korigjim kjo faqe nuk gjendet ne net..
jam nunduar shume qe ta gjej dhe nuk po e gjej edhe pse sipas google ose ping" del se eksiston......!!!!!!!!!!!!??????????????
------------------------------
avatar
armand23
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 20
Ditelindja Ditelindja : 23/01/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : pc service. hardwere ,softwere ,,,music, programs ,
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme teknike falas

Mesazh nga toniweb prej Sun Feb 07, 2010 10:52 am

me sa pash une kan instaluar nje forum: http://www.kosit.net/upload/
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme teknike falas

Mesazh nga armand23 prej Sun Feb 07, 2010 12:42 pm

per cdo anetar to ketij forumi qe mund te ket nje problem me pc e tij dhe nuk di si ta zgjidh mund te kerkoje ndihme duke postuar problemet qe ka dhe mund tju ndihmoine per menyren e zgjidhjes se ketij problemi...
------------------------------
avatar
armand23
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 20
Ditelindja Ditelindja : 23/01/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : pc service. hardwere ,softwere ,,,music, programs ,
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/02/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme teknike falas

Mesazh nga Perparim Peposhi prej Thu May 06, 2010 12:04 pm

I jap komanden per te fikur kompjuterin me start-turn of dhe ai me ristartohet FLM
------------------------------
avatar
Perparim Peposhi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 17
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 18/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme teknike falas

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi