Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua

Mesazh nga bjondina prej Fri Nov 27, 2009 8:37 pm

Dashurohen me njėri-tjetrin nė internet. Ai dhe ajo “takohen” nė chat dhe pasi shkėmbejnė disa fjalė, futen menjėherė nė kofidencė dhe kalojnė orė e orė duke folur pėr martesėn e secilit. Tė dy i quajnė martesat e tyre tė mėrzitshme e mbase edhe tė dėshtuara. Virtualisht ajo ėshtė “Ėmbėlsira”, kurse ai quhet “Princi i kėnaqėsisė”. Pas shumė “takimeve” e fjalėve tė ėmbla nė internet, ata tė dy vendosin pėrfundimisht takimin e vėrtetė, tė shumėpritur. Por... magjia e chat-it pėrfundon nė takimin real, kur kuptojnė se janė burrė dhe grua. Nuk ėshtė drama e njė filmi, por ngjarja e vėrtetė qė i ka ndodhur njė ēifti nga Zenica, qytet i Bosnjės qendrore. Sana Klariks, e quajtur “Ėmbėlsira” dhe bashkėshorti i saj Adnan, i quajtur “Princi i kėnaqėsisė”, tani janė duke u divorcuar, sepse e akuzojnė njėri-tjetrin pėr mungesė besnikėrie e pėr tradhti bashkėshortore. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga britanikja “Daily Telegraf”. Pėr mė tepėr, Sana, 27 vjeēe, pothuajse e tmerruar nga ajo qė ka ndodhur, thotė qė nė chat ēdo gjė ishte aq fantastike. “Jam dashururar papritur. Ishte mahnitėse”. Ndėrsa Adnani, 32 vjeē, thotė: “Akoma nuk mund ta besoj se Ėmbėlsira, qė ka shkruar gjėra tė mrekullueshme, ėshtė nė tė vėrtetė e njėjta grua e cila ėshtė martuar me mua dhe qė, nė shumė vjet martesė, nuk mė ka thėnė kurrė njė fjalė tė kėndshme”.
------------------------------
avatar
bjondina
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Cancer Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18
Ditelindja Ditelindja : 04/07/1978
Mosha Mosha : 39
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 28
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi