Angli, aktori pėson infarkt gjatė skenės sė atakut nė zemėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Angli, aktori pėson infarkt gjatė skenės sė atakut nė zemėr

Mesazh nga toniweb prej Fri May 09, 2008 5:01 pm

Njė aktor u shemb nė skenė, nė tė njėjtėn kohė kur karakteri i tij duhet tė pėsonte njė atak nė zemėr dhe tė vdiste. Steve Dineen u dėrgua nė spital kur pėsoi infarkt gjatė finales dramatike tė komedisė sė famshme tė Mike Leigh, “Festa e Abigalit”. Nė rol, karakteri Laurence vdes nga njė atak nė zemėr nė minutat e fundit dhe Dineen pas disa minutash do tė dilte nga skena. Kur u shemb nė dysheme, audienca nė teatrin “Brunton” nė Musselburgh as qė kuptoi gjė, por mendoi se ishte pjesė e performancės. Por kolegia, Alice Selwyn kuptoi se mundimet e Dineen ishin tė vėrteta dhe jo tė karakterit.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi