Bullgari, 3-vjeēarja nė autostradė me makinėn e familjes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bullgari, 3-vjeēarja nė autostradė me makinėn e familjes

Mesazh nga toniweb prej Fri May 09, 2008 4:56 pm

Policia nė Bullgari po heton, pasi njė vajzė 3-vjeēare ngau makinėn e babait gati 1 kilometėr larg vendit tė parkimit. Karolina Gjursel kėrceu nė ndenjėsen e parė tė makinės automatike, kur babai 27-vjeēar doli tė bėnte Pazar nė qytetin Beli Lom, nė lindje tė Bullgarisė dhe i la ēelėsat brenda. Vajza e tij ndezi motorin, shtypi kėmbėn tek gazi dhe lėvizi makinėn, brenda tė cilės ndodheshin 2 kushėrirat 4- dhe 6-vjeēare. Ajo udhėtoi pėr gati 1 kilometėr, para se tė ndalej para njė lumi. Fėmijėt u nxorėn jashtė nga pasagjerėt qė panė se ēfarė kishte ndodhur.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi