ndihm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ndihm

Mesazh nga shqiprimh prej Sat Nov 07, 2009 9:22 am

un dua te ngarkoj video ne youtube
------------------------------
avatar
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga toniweb prej Sat Nov 07, 2009 11:11 am

SHUME MIRE SHKO TEK YOUTUBE,
RRREGJSITROHU...
ME PAS NE TE DJATHE TE EKRANIT SIPER DO KESH OPCIONIN NGARKO VIDEO!!!
ZGJIDH VIDEON QE DO TE NGARKOSH NGA PC JUAJ DHE ME PAS NGARKOJE NE YOUTUBE,
KAQ ESHTE E GJITHA!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga shqiprimh prej Sat Nov 07, 2009 3:01 pm

a mundesh me tregu si lexon perafersisht
------------------------------
avatar
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga toniweb prej Tue Nov 10, 2009 4:15 pm

LINK PER TU RREGJISTRUAR TEK YOUTUBE ESHTE:https://www.youtube.com/create_account?next=None
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga shqiprimh prej Tue Nov 10, 2009 4:21 pm

ej po ma qet shtetin edhe nr e telefonit qa me ba
------------------------------
avatar
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga shqiprimh prej Tue Nov 10, 2009 4:29 pm

ej un jam regjistru dhe mu hap kjo foto por tash nuk po di ku me shku
------------------------------
avatar
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 24
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi