Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mesazh nga Morena prej Mon Nov 02, 2009 11:55 am

Jemi gjend ne shume raste kur zemra te thot te besh ndryshe dhe truri ndryshe. Shpesh here na ka rastisur te degjojme: bera keshtu sepse keshtu ma tha truri ose bera keshtu se keshtu ma tha zemra. Me cilen eshte mire te ec njeriu!
C'fare thot zemra apo truri?
Ju ka ndodhur ndonjeher te beni cfare ju zemra/truri?
A ka qene veprim i gabuar/i duhur?

postime t'kendshme
------------------------------
avatar
Morena
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Sagittarius Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 16
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Greqi
Hobet Hobet : Muzik,letersi,not
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 30
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/10/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.shoqeriajone.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mesazh nga toniweb prej Mon Nov 02, 2009 12:58 pm

NATYRISHT QE NJERIUN E URDHERON OSE ME MIRE E KOMANDON TRURI,POR NE MOMENTIN QE FILLON DHE E KOMANDON ZEMRA ATEHERE DO TE THOTE QE PERSONI ESHTE I DASHURUAR! Smile
PERSONALISHT PREFEROJ TE ME KOMANDOJ TRURI(ARSYEJA,LLOGJIKA) PASI ATO HERE QE KAM ECUR DUKE NDJEKUR ZEMREN,SKA DAL GJE!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush urdheron zemra apo truri

Mesazh nga Andi Ballshi prej Wed Nov 11, 2009 11:13 am

Kemi deshuar NN eshte zemerkeq, megjithate medoj se truri, mendja eshte ajo qe te shtij te beje keq. Po degjuam zemren, sidomos te atij qe dashuron dhe di se ē'eshte dashuria, kurre nuk do bejme keq. Andi
------------------------------
avatar
Andi Ballshi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1964
Mosha Mosha : 54
Vendodhja Vendodhja : Prishtine
Hobet Hobet : Leximi. Leximi, vetem leximi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mesazh nga Andi Ballshi prej Wed Jun 09, 2010 8:08 pm

Morena shkruajti:<... Me cilen eshte mire te ec njeriu!
C'fare thot zemra apo truri?
Ju ka ndodhur ndonjeher te beni cfare ju zemra/truri?
A ka qene veprim i gabuar/i duhur?

postime t'kendshme

Me mire eshte te degjohet mendja, por shume me e kendshme eshte te degjohet zemra.
Andi
------------------------------
avatar
Andi Ballshi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1964
Mosha Mosha : 54
Vendodhja Vendodhja : Prishtine
Hobet Hobet : Leximi. Leximi, vetem leximi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi