Njė gjarpėr ndėrpret punimet nė Parlament

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė gjarpėr ndėrpret punimet nė Parlament

Mesazh nga toniweb prej Mon Oct 05, 2009 5:11 pm

Derisa nė Kosovė shkak pėr ndėrprerjen e seancave parlamentare ėshtė mungesa e deputetėve, nė shtetin Indian Orissa, ka qenė njė gjarpėr qė ka shkaktuar pėr disa orė ndėrprerjen e punės sė parlamentit. Njė pastruese kishte qenė e para qė e kishte parė gjarprin, qė besohet tė kishte qenė i llojit kobra, dhe mė pas e kishte njoftuar sigurimin e Parlamentit. Kryetari i parlamentit kishte ndėrprerė punėn derisa personeli i sigurimit, disa ekspertė tė kafshėve dhe njė kapės lokal i gjarpinjve me ndihmėn e njė qeni kėrkues, kishin kėrkuar pa sukses gjarprin. “Arsyeja qė gjarpinjtė po hyjnė nėpėr ndėrtesa vjen si pasojė e ndėrtimeve tė mėdha, tė cilat ‘i kanė pushtuar vendbanimet e tyre’, ka thėnė eksperti pėr kafshė tė egra, Bisėajit Mohanty.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi